In het leuke Wapserveen gelegen KARAKTERISTIEKE WOONBOERDERIJ met DUBBELE GARAGE, ATELIER met WERKRUIMTE en TUIN op een ruime kavel van 2.170 m² grond. Bouwjaar 1930, deels gerenoveerd met slaap- en badkamer op de begane grond.
Indeling:
Begane grond:
royale entree, toilet met fontein, ruime woonkeuken (2014) ca. 25 m² met natuurstenen aanrechtblad en voorzien van een stoer Borreti fornuis (2019) met inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, vriezer en een koelkast, fantastische en ruime living van ca. 128 m² en voorzien van een omloop (vide), een houtkachel en hoogtewerking, riante masterbedroom in het voorhuis met luxe badkamer (2020) voorzien van toilet, douche, wastafelmeubel, bijkeuken met extra aanrechtblad en witgoedaansluitingen, entree achterom, slaapkamer en een tweede badkamer (gedateerd) met dubbel wastafelmeubel, douche, ligbad en een toilet.
Eerste verdieping:
Trapopgang vanuit de woonkamer naar de indrukwekkende omloop/vide, overloop, berging, slaapkamer met vaste kasten, derde badkamer voorzien van douche, toilet en een wastafel en een grote bergzolder met mogelijkheden voor realisatie meerdere (slaap)kamers.
Deze degelijke boerderij (pannen dekking) is deels voorzien van kunststof kozijnen, vloerverwarming, nieuwe Cv-ketel (2019) en glasvezel aansluiting, dus snel internet.
Op het ruime erf staan verder een
– een stookhok (ca. 7 m²) met gevels opgetrokken in halfsteens metselwerk, vloer verhard door middel van betontegels, dak bestaande uit een sporen kap met pannen dakbedekking;
– een vrijstaand atelier met werkplaats (bouwjaar 1959, oppervlakte ca. 80 m²) met daarin een atelier van ca. 35 m², een werkplaats ca. 30 m² en een magazijn ca. 15 m². Bouwaard: gevels opgetrokken in spouw metselwerk, vloer uitgevoerd in beton, dak uitgevoerd in een beschoten kap met golfplaten dakbedekking, de voorzijde van het atelier is uitgevoerd met 2 x schuifpui met dubbele beglazing.
– een vrijstaande schuur/garage (bouwjaar 1996, oppervlakte ca. 30 m²) met een bouwaard: wanden opgetrokken in hout, vloer uitgevoerd in beton. Het dak bestaat uit asbestvrije golfplaten, de toegang tot de garage door middel van 2 x kanteldeur en loopdeur.
De achterzijde van het perceel grenst aan een bosperceeltje.
Het geheel is gelegen in de lintbebouwing van Wapserveen. Een klein maar leuk dorp vlakbij het gezellige brinkdorp Havelte en de grotere plaatsen Steenwijk (A32) en Meppel (A28). Maar veel belangrijker; de natuurgebieden die samen het Ooster- en Westerzand vormen liggen als het ware voor de deur en bieden een scala aan fiets- en wandelroutes.
Kortom een royale en stoere woonboerderij met mooie bijgebouwen op een fraaie locatie!!!
Belangstelling? Maak een afspraak wij leiden je graag rond!!